PORLAND Porselen sunduğu tüm ürünlerde kaliteye önem verenlerin beklentilerine cevap vermeyi amaçlayarak bir sanatçı titizliği ile porselene hayat verip ziyafet sofralarımıza şıklık katar.

PORLAND Porselen Hakkında açıklayıcı bilgiler aktarmak istersek;

% 100 yerli sermaye ile 1992 yılında kurulmuş olup, BİLECİK’te üretim yapmaktadır. Ürettiği ürünlerini sürekli yenileyerek porselen sektöründe yenilikçi, öncü ve lider firmadır. Özellikle istediğiniz her ürünü takım halinde alabildiğiniz gibi tek tek alarak da kendi takımınızı oluşturmanız firmayı tercih etmenizin sebeplerindendir.

PORLAND Porselen İzmir Yemek Bloğu yazarları toplantısının hediye çekilişine, piyasaya yenileyerek çıkarmış olduğu ateşe dayanıklı yumurta sahanlarından gönderip bizlere güzel bir jest yapmıştır.

Yumurta sahanı

 

 

 

 

 

 

Her tip ocak üzerinde gönül rahatlığı ile kullanabileceğimiz Aluminalı Porselen sahanlarda pişirdiğiniz lezzetleri, direk olarak ocaktan aldığımız gibi masanıza taşıyabilir şık bir şekilde servis yapabilirsiniz. Bu sahanlar günlük hayatta karşılaşılabilecek asit ve alkalilere karşı dayanıklı olup, mikrop barındırmayarak hijyenik bir yapıya sahiptir. Temizliği kolaydır kanserojen madde içermez. Sağlıklı pişirimler için ideal bir üründür ısıyı uzun süre muhafaza etmesi nedeniyle pişirme süresi kısadır ve enerji tasarrufu sağlar. Ocak üzerine konduğunda içerisinin dolu olması (su, yağ v.b) ve çizilmemesi için mutlaka tahta karıştırıcılar kullanılması gerekmektedir.

Beğenerek alıp kullanmak isteyenlere şimdiden iyi kullanımlar.

porland

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ayrıca;

PORLAND Ailesine İzmir Yemek Bloğu Yazarları Toplantısına verdiği destekten dolayı özellikle de Sn. Murat ÜSTÜNER‘e çok teşekkürler. Başka etkinliklerde görüşmek üzere….